5) One Thing - Společnost na balkoně.

1. července 2012 v 18:53 | Bery Styles |  One Thing
Inu, dlouho jsem tu z osobních důvodů a taky kvůli tomu, že jsem byla často pryč nebyla, takže přidávám část. Možná bude na konci trochu připomínat začátky těch trochu zvrhlejších povídek a Harry se možná ukáže jako 'záporňáček' [trošku jsem u toho pila :DD]

Chvíli si tam něco žvatlali, tak jsem si řekla, že 'fórek' je u konce. Zvedla jsem se a vylezla z jeho kabinky. Oba dva se na mě podívali.

,,No nic, já už půjdu.'' řekla jsem s ledovým klidem. Pak jsem se otočila a šla pryč. Ani jsem neviděla jak se tvářili. Když jsem se vrátila do hlavní chodby, která byla přeplněná fanoušky. Lee jsem naštěstí hned uviděla.

,,Shono, bože kde jsi byla?!'' spustila na mě Lea.

,,To teď neřeš, jedeme do hotelu.''

Vzaly jsme si taxík a odjely. Po cestě se mě Leah ptala na různé otázky ale já ji neodpovídala. Přemýšlela jsem o tom co jsem udělala. Původně myšlená kravina se mi začínala jevit jako pořádnej trapas, vzhledem k tomu že se s nima máme asi za hodinu sejít. Nakonec už jsem nemolhla ten nápor Leiných otázek vydržet, tak jsem jí všechno řekla. Nejdříve mi nechtěla věřit, ale pak mi dokonce záviděla, že jsem je viděla takhle. To je super. Já mam trapas a ona mi ho závidí, to není špatný.

Když jsme přijely na hotel, už nebylo moc času. Oblékly jsme si připravené oblečení a čekaly. Když už bylo na čase jít, zase jsem začala pochybovat, jestli to vážně chci. Moje myšlenky začly vířit kolem toho co se dnes stalo a pak jsem cítila že to na mě zase jde. To všeobecný znechucení. Tentokrát to asi vycítila i Leah, tak mě rychle vzala a po cestě mi vyprávěla nějaký příběh, aby mě rozptýlila. Když jsme přišli k ochrance, Lea jim ukázala kartičky a oni nás dovedli ke dveřím. Pak už to bylo na nás. Nadechla jsem se a zaklepala. Lea se modlila aby neotevřel Zayn, prý nechce odpadnout hned ve dveřích. Já zas aby neotevřel Harry nebo Louis a taky aby mě nepoznali. K velkému štestí nás obou otevřel Liam a přivítal nás velkým usměvem. Pozdravili jsme ho a on nás zavedl za ostatníma klukama. Všichni leželi na posteli, teda kromě Harryho.

,,Ahoj'' usmála jsem se na ně a trochu zamávala. ,, Já jsem Shona a tohle je Leah'' představila jsem nás.

,,Tak jo, pojdtě si sem sednout, Harrymu to vadit nebude.'' usmál se Loui a poplácal na postel. Skvělý, takže Harryho postel. Nojo, je tady další věc, co o mě nikdo neví, ani Lea a to je moje slabost pro Harryho. Já vím že je to arogantní blbeček, co myslí jen na sebe a svoje potřeby a těmi potřebami myslím to, že si každou noc vodí holky na pokoj a pak je ráno beze slova vykopne a schovává se za ty svý kudrlinky a úžasnej usměv. Ale prostě jsem to nemohla ovlivnit.
Sedla jsem si tedy na kraj postele vedle Nialla a opřela se o jeden se sloupků, který byl na každém rohu postele. Lee si zalezla mezi Zayna, který byl naproti mně a Louiho. Liam si přisunul křesílko těsně k posteli o usadil se.
,,A kde je vůbec Harry?'' zeptala se Lea. Né, na to se ptát neměla.

,,Šel pro nějaké jídlo, za chvíli bude zpátky.'' řekl Niall a tvářil se velmi natěšeně.

Chvíli jsme mleli o nějakých blbostech a pak někdo zaklepal. Louis šel otevřít a zachvíli vešel dovnitř Harry s plnými taškami jídla. Och ten jeho úsměv.

,,Hele Harry, tohle je Shona a Leah.'' řekl mu Lou a ukázal na nás.

,,Ahoj.'' usmál se na nás Harry ještě víc. Pak šli dát s Louisem věci do kuchyně a Niall hned za něma.

,,Jo a Harry, proč si toho koupil tolik?'' ptal se Lou.

Harry se na něho podíval a pak ukázal na Nialla, který už si dával sušenky. Lou si jenom povdechl a pokýval hlavou. Potom si šli všichni sednout zase na postel. Harry naštěstí neseděl vedle mě. Asi po půl hodině povídání už jsem na to neměla náladu a taky mě dost nervovalo jak Leah pořád dělala očička na Zayna a on se klidně nechal. Zvedla jsem se a šla na balkon.

Posadila jsem se na křesílko a koukala se po Londýně. Bylo to nádherný. Večer, ale né uplně tma, světla. Úžasný. Po chvíli za mnou někdo přišel a zavřel dveře.

,,Můžu?'' byl to Harry. Sakra.

,,Ehm.. jo můžeš.'' otočila jsem se na něj a pokusila se o úsměv. Moc se mi to nepodařilo.

Vyptával se mě na spoustu věcí, nakonec jsem si sním začla i rozumět, ale potom se mi zdálo, že se začíná chovat trochu divně. Tím jeho namistrovaným stylem mě zkoušel pomalu sbalit. Naštěstí přišel Lou s návrhem že půjdeme všichni někam ven. Už jsem chtěla říct že to je skvělý nápad, ale Harry mi udělal tak trochu čáru přes rozpočet.

,,Ne Lou, my nepůjdeme, bavíme se tu spolu.'' a tím moje štěstí vyprchalo.

,,Tak jo vrátíme se tak za 2 hodiny.'' rozloučil se Louis a odešli. Když bylo slyšet jak zavřeli dveře, tak Harry vyskočil a běžel je zamknout. Šla jsem za ním abych se zeptala, proč zamyká. Jenže on měl zřejmě jiné plány, o dost horší. Chytnul mě za boky a přirazil na zeď.

,,Harry..'' snažila jsem se od něj dostat pryč, ale byl silnější.
,,Já vím že mě chceš, zlato..'' zašeptal mi do ucha a začal mě líbat na krku. Achjo, poznal to. Samozřejmě že když jsme se spolu bavili na balkoně, pořád jsem se na něj culila a dělala takový ty věci, ale že si to vezme až takhle, to jsem nečekala.

,,Chceš to moc Shon..'' chytnul mě za zadek.

,,Jo Harry, ale ne teď..'' bože můj co to žvatlám. 'Jo Harry ale ne teď?' co to je za blbost?! Copak se neumím ovládat? Rychle jsem vyklouzla a rozběhla se ke dveřím.

,,Počkej Shonnie'' zavolal za mnou Harry. Shonnie. Páni, on mi řekl Shonnie! Otočila jsem se. Měl ve tváři omluvný výraz. Pomali ke mně přišel a přitáhl si mě za ruku k sobě.

,,Promiň Shonnie, nechal jsem se trochu unýst.'' malinko se usmál. Taky jsem se na něj usmála a on mě objal. Nakonec... možná nebude takovej jako jsem si myslela. Možná.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sísi Sísi | 14. srpna 2012 v 13:50 | Reagovat

Už dlouho se tu neobjevil nový díl,tak doufám,že bude pokračování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama